OD KONCEPCJI DO REALIZACJI NASI EKSPERCI SĄ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

NAPISZ DO NAS

Projekty konstrukcji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom architektów, technologów jak i przedstawicieli przemysłu, oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania konstrukcyjnego. Znamy dzisiejsze realia rynkowe, inwestorzy oczekują od projektantów szybkiego działania a my potrafimy sprostać ich oczekiwaniom.
Nasze biuro projektowe zatrudnia doświadczonych konstruktorów. Projektujemy pracując na najlepszym światowym oprogramowaniu wspomagającym proces projektowania konstrukcji. Osiągamy doskonałe rezultaty w postaci racjonalnego, bezpiecznego i niezawodnego projektu konstrukcji. Opracowując projekty konstrukcyjne obiektów budowlanych, wykonujemy je kompleksowo, od fundamentów aż po dach.
Za każdym razem rozważamy kilka wariantów rozwiązań, wybierając najkorzystniejsze z nich w danych warunkach. Powierzając nam opracowanie branży konstrukcyjnej projektu, możesz być pewny, że obiekt przez nas zaprojektowany będzie bezpieczny, trwały i solidny. Zlecając nam projekt hali, wiaty lub innego obiektu budowlanego, możesz być pewny, że nasz dach będzie bezpieczny i nie będzie wymagał odśnieżania, w związku z czym nie będzie narażał inwestora na zbędne koszty eksploatacyjne.
W naszej ofercie znajduje się również analiza i ocena nośności konstrukcji budowlanych oraz projekty wzmocnień konstrukcji. Okresy zimowe ostatnich lat obfitowały w duże opady śniegu, które ujawniły wiele wad i błędów w budynkach halowych, szczególnie o lekkiej konstrukcji stalowej. Dokonujemy analiz statyczno – wytrzymałościowych takich obiektów i opracowujemy projekty wzmocnień, tak aby była możliwa dalsza i bezpieczna eksploatacja tych obiektów.
Nasze projekty konstrukcji spełniają europejskie normy EuroKod, które obowiązują i są jednakowe na terenie całej Unii Europejskiej, co oznacza, że nasze konstrukcje spełniają najwyższe światowe standardy.
Przez lata spędzone przy projektowaniu konstrukcyjnym, a także podczas nadzorów autorskich, przy realizacjach naszych projektów, nabyliśmy wiele doświadczeń, pozwalających nam zrozumieć potrzeby naszych klientów i zaoferować w pełni satysfakcjonujące rozwiązania .
Dokumentację projektową opracowujemy we wszystkich stadiach, poczynając od projektu koncepcyjnego, przez projekt budowlany, projekty wykonawcze oraz projekty warsztatowe i montażowe. Każdy temat traktujemy jako nowe wyzwanie, niezależnie czy mamy do czynienia z prostą konstrukcją domu jednorodzinnego czy ze skomplikowanym obiektem przemysłowym.
Zapraszamy do zapoznania się z projektami konstrukcji opracowanymi w naszym biurze projektów.
W dziale galeria prezentujemy wybrane obiekty zrealizowane na podstawie naszych dokumentacji.

W naszej pracowni projektowej wykorzystujemy tylko i wyłącznie legalne oprogramowanie, pracujemy na następujących programach wspomagających proces projektowania konstrukcji:
Autodesk Robot Structural Analysis
Pakiet oprogramowania Cadsis: RM-WIN, PL-WIN, RM-3D
AutoCAD®
AutoCAD® Architecture
AutoCAD® MEP
AutoCAD® Structural Detailing
Autodesk® Showcase®
Autodesk® SketchBook® Designer
Autodesk® Revit® Architecture
Autodesk® Revit® MEP
Autodesk® Revit® Structure
Autodesk® 3ds Max® Design